Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Złoty grobowiec - wiki Assassin's Creed: Origins


Złoty grobowiec znajdujesz we wskazanym miejscu Odosobnionej Pustyni. Wejście do środka jest pośród skał - będziesz musiał zniszczyć otoczoną skarabeuszami ścianę.

W środku znajdziesz lustra. Zniszcz pajęczynę w przejściu i śmigaj do przodu. Kieruj się niejako wedle promienia światła. Dojdziesz wreszcie do pomieszczenia, w którym będzie niewłaściwie ustawione lustro – przestaw je więc i kontynuuj.

Kolejne lustro będzie oklejone pajęczyną, zniszcz ją pochodnią, a potem idź w głąb jaskini. Dojdziesz do miejsca, w którym znowu konieczne będzie ustawienie lustra, co zrób. Następnie zniszcz dzban, który zasłania kolejne zwierciadło. Po chwili otworzy się przejście na dół.

W niewielkiej komnacie znajdziesz sporo skarbów, a także pradawną tabliczkę. Wejdź z nią w interakcję, po czym rozejrzyj się po okolicy, znajdziesz drogę dalej. Po przejściu kolejnymi tunelami trafisz wreszcie do wielkiej komnaty. Będzie w niej pradawny mechanizm.

Po scence przerywnikowej na zewnątrz wydostaniesz się przy pomocy pobliskiego teleportu.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1031 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?