Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Uderz w kowadło - wiki Assassin's Creed: Origins


Zadanie to otrzymujesz od kowala Benipe przebywającego niedaleko siedziby szwacza. Powie Ci on o tym, że stracił niestety swoje narzędzia i nie jest w stanie pracować. Ty zdeklarujesz chęć pomocy.

Pierwszy krok to znalezienie miejsca, w którym przebywa kapitan odpowiedzialny za kradzież. Będąc blisko niego możesz zrobić użytek z orła i namierzyć nieco dokładniej zarówno kapitana, jak i narzędzia.

Jako że strażników tu jest mnóstwo, musisz być ostrożny. Zajmij się najpierw tymi na obrzeżach. Potem wejdź do środka i pozbywaj się wszystkich po kolei. Finalnie dotrzesz do sporego namiotu. Będzie w nim dokument, a także skrzynia z narzędziami kowalskimi.

Weź je i zbierz wszystko dookoła. Wróć następnie do kowala. Porozmawiaj z nim, a Benipe pozwoli Ci wybrać jedną z broni. Gdy się na coś zdecydujesz misja dobiegnie końca. Benipe będzie od tej pory jednym ze sprzedawców.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 874 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?