Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Ostateczna rozgrywka - wiki Assassin's Creed: Origins


Zadanie to rozpoczyna się po tym, jak końca dobiegnie misja Krajobraz po bitwie. Zaczynasz na koniu, zmierzaj wówczas przed siebie. Twoim celem jest krypta. Jadąc w jej stronę napotkasz strażników. Jeśli chcesz, możesz z nimi walczyć, ewentualnie możesz także ich ominąć.

Wejście do krypty jest w pobliżu świątyni Amona. Idź przez nią, pokonując strażników. Ewentualnie wejdź przez dach, aby ich ominąć. Wreszcie wkrocz pod ziemię, do krypty. W środku otworzy się skarbiec. Wejdź do niego i zbliż się do hologramu kuli ziemskiej. Odpali się wtedy scenka przerywnikowa.

Po niej wynieś ciało Hepzefy z krypty. Gdy to zrobisz, obejrzysz kolejny filmik. Gdy dobiegnie końca, idź porozmawiać z Rabią. Otrzymasz od niej broń swojego kompana. Po czym idź porozmawiać z Ayą. Dowiesz się od niej gdzie znajdziesz Flawiusza oraz Septymiusza.

Po konwersacji musisz udać się do Cyrenajki – nowego obszaru w północno-zachodniej części mapy. Wyjdź więc z krypty, wsiądź na konia i pędź do przodu. Ewentualnie skorzystaj z szybkiej podróży, jeśli wcześniej Cyrenajkę odwiedziłeś.

Dojedziesz wreszcie do gospodarstwa, w pobliżu którego przejeżdżał Flawiusz. Tam odpali się scenka przerywnikowa, a po niej musisz przeszukać gospodarstwo. Szukaj żywych ludzi. Pomoże Ci w tym oczywiście Senu. Od znalezionej kobiety dowiesz się co zaszło na farmie. Eskortuj następnie kobiety do wozu. Podczas scenki przerywnikowej otrzymasz dwa zadania poboczne: Zepsute jabłko oraz Zabawy z ogniem.

Niezależnie od tego czy wykonasz wspomniane zlecenia czy nie, rusz dalej do Cyreny, aby znaleźć Flawiusza.  W tym celu namierzyć musisz niejakiego Dioklesa. Pomoże Ci w tym oczywiście Senu.

Z rozmowy z mężczyzną dowiesz się gdzie znajdziesz Flawiusza. Jeśli porozmawiasz z nim ponownie, otrzymasz zadanie Władza absolutna. Wykonaj je lub nie, po czym udaj się we wskazane miejsce. Znajdziesz tam Flawiusza, a Twoim celem jest eliminacja go.

C przebywa w Rzymskim Akropolu – dobrze strzeżonej twierdzy. Po dotarciu do niego, wejdź na dach, a następnie skorzystaj z Senu, aby znaleźć Flawiusza oraz ewentualnych strażników. Podejście warto zrobić po murze. Jest na nim niewielu strażników, a ponadto znajdziesz też sygnalizację alarmową – unieszkodliw ją.

Cel przebywa w budynku na środku cytadeli. Dotrzesz do niego po drzewie, które łączu mur z tymże budynkiem – jest ono dokładnie za nim. Będąc przy budynku, wejdź do środka przy pomocy jednego z okien. Zainicjuje to scenkę przerywnikową.

Po niej walczyć będziesz z Flawiuszem. Pojedynek jest dość nietypowy. W jego trakcie musisz wykazać się przede wszystkim umiejętnością robienia uników. Każdy atak Flawiusza poprzedzony jest bowiem przygasającym ekranem. Zrób wtedy unik i szukaj swojego celu, aby wyprowadzić kilka ataków.

W trakcie walki Flawiusz będzie też całkowicie znikał, a zamiast niego walczyć będą jakieś zjawy. Idealnie sprawdzi się wtedy łuk. Jest na nie bardzo skuteczny.

Kiedy wreszcie zwyciężysz, dobij swój cel, co zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej zadanie dobiegnie końca, a rozpocznie się misja Ostatni z medżajów.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 3082 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?