Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Pożary w Dionysios - wiki Assassin's Creed: Origins


Misję tę otrzymujesz po rzuceniu okiem na jeden z dokumentów na statku Hotophresa – mężczyzny, którego spotykasz podczas wykonywania zadania Łuski Krokodyla.

Pierwszy krok to rozmowa z chłopami z Dionysios. Po rozmowie z niejaką Zahrą, podążaj za kobietą do gospodarstwa jej znajomego. Okaże się, że na farmie są nieproszeni goście. Wyeliminuj ich i uwolnij właściciela.

Weź go następnie na ręce i wynieś na zewnątrz. Połóż go następnie na ziemi i porozmawiaj z nim. Z konwersacji dowiesz się skąd przybywają bandyci. Musisz się więc ich raz na zawsze pozbyć – udaj się zatem do ich obozu i zabij dowódcę.

Obóz bandytów jest na południe od Fajum, w Oazie na Białej Pustyni. Udaj się więc we wskazane miejsce. Tam zrób porządek z bandytami i zbierz skarby. Okaże się niestety, że dowódcy tu nie ma. Jest w więzieniu. Musisz do niego zatem dotrzeć.

Zmierzaj do kolejnej lokacji, Karawanseraju w Dionysios. Pełno w niej żołnierzy, więc ostrożnie. Zacznij od lewej strony, patrząc na główne wejście. Wespnij się na mur, wyeliminuj strażnika, a potem zajmij się dowódcą poniżej.

Mając drogę wolną, zmierzaj w stronę budynku, w którym jest cel – najlepiej górą. Znajdź przejście ponad jego głowę – jest w jednej ze ścian, a potem przebij drewnianą płytę i zaatakuj kapitana. Gdy to zrobisz, pozostanie już tylko cel – jest obok. Zabicie go zainicjuje scenkę przerywnikową. Po niej idź powiedzieć Zahrze co zrobiłeś. Konwersacja zakończy misję.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1462 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?