Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Carpe diem - wiki Assassin's Creed: Origins


Zadanie to otrzymujesz eksplorując Rzymską cytadelę w Górach Zielonych. W jednym z pomieszczeń jest dokument, którego przeczytanie inicjuje zlecenie. Twoim pierwszym celem jest uwolnienie bojowniczki Apate.

Udaj się zatem do wskazanego na mapie miejsca, a tam namierz kobietę, o którą chodzi. Będzie na miejscu ukrzyżowań. Uwolnij ją, a przy okazji więzionych ludzi.

Kiedy oddalicie się kawałek, porozmawiaj z Apate. Dowiesz się o dowódcy, który ma bardzo sadystyczne podejście do ludzi. Musisz go oczywiście wyeliminować.

Brutusa namierzysz z pomocą Senu. Zaraz za ścianą z głównym wejściem jest kusza – jeśli chcesz, skorzystaj z niej i pozbądź się strażników, w tym także dowódcy. Na koniec idź go dobić, zadanie dobiegnie wówczas końca.

Uwaga: Jeśli z jakiegoś powodu zlecenie nie zostanie od razu zaliczone, pobiegaj trochę po obozie, zabij ewentualnie jeszcze kogoś. Spróbuj też wybiec na zewnątrz. Powinno pomóc.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 921 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?