Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Łzy Sobka - wiki Assassin's Creed: Origins


Misję tę otrzymujesz gdy dotrzesz do miasta Krokodilopolis. Odpali się tam scenka przerywnikowa, po której musisz iść porozmawiać z pobliskim strażnikiem.

Okaże się, że święty krokodyl kogoś zaatakował, a nigdy tego nie robił. Musisz więc zbadać święty staw w świątyni Sobka i dowiedzieć się co się stało. W stawie będzie krokodyl, więc wejdź do środka ostrożnie.

Skradając się zerknij na padlinę, dziwną ciecz w dzbanie i krew obok niej. Idź potem po schodach do góry i skręć w lewo. Znajdziesz coś w formie studni. Wskocz do niej. Kontynuując mrocznym korytarzem zajdziesz do jamy krokodyla. Znajdziesz w niej szaty kapłana.

Skorzystaj z Senu, aby namierzyć cel i idź przed siebie. Miń sadzawkę z krokodylami, a znajdziesz ciało. Będzie przy nim Notatka żołnierza Ptolemeusza. Przeczytaj ją. Dowiesz się, że to ten mężczyzna zatruł krokodyla. Zrobił to na polecenie niejakiej Meliny. Idź ją zlikwidować.

Cel znajdziesz w zastrzeżonym obszarze. Przebywa ona w centralnej jego części. Dostań się więc do tamtejszego budynku, a bez problemu kobietę wyeliminujesz. Gdy to zrobisz, wróć do strażnika i powiedz mu o wszystkim, co zakończy zadanie.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1139 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?