Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Ukąszenie Skarabeusza - wiki Assassin's Creed: Origins


Zadanie to pojawia się w Twoim dzienniku automatycznie, po tym jak zrealizujesz misję zatytułowaną Medżaj Egiptu. Celem w tym przypadku jest podróż do Sais, gdzie musisz spotkać się z Harkufem. On zaś opowie Ci o niejakim Skarabeuszu – człowieku, którego musisz wyeliminować.

W trakcie konwersacji Harkuf otworzy przed Tobą tajne pomieszczenie. Wejdź do niego i przyjrzyj się stołowi zawiadomień. Następnie zerknij też dookoła, dzięki czemu zauważysz ikonę misji na stole obok. Będziesz mógł dzięki temu zainicjować cztery misje poboczne:

Po wszystkim spotkaj się z Harkufem na zewnątrz. Odpali się wówczas kolejny przerywnik. Po nim Twoim celem będzie znalezienie i uratowanie niejakiego Ghupę. Idź zatem do wskazanego miejsca i skorzystaj z Senu.

Okaże się, że Ghupa jest w pobliskim obozie. Idź zatem do niego, wybij strażników i otwórz zamek. Zanieś następnie Ghupę do jego domu. Gdy się do niego zbliżysz, odpali się scenka przerywnikowa. Zadanie dobiegnie wówczas końca, a rozpocznie się Kłamstwa Skarabeusza.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1096 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?