Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (50)Gram (18)Ukończone (25)Kupię (12)

Grobowiec Dżesera - wiki Assassin's Creed: Origins


Grobowiec Dżesera znajduje się w pobliżu jednej z piramid w nomie Sakkara. Wejście jest kawałek od piramidy, mrocznym tunelem.

Wchodź oczywiście do środka i zmierzaj przed siebie. W tunelu zbierz, co dostrzeżesz, a potem przesuń coś jakby szafę, otwierając sobie przejście dalej. Idź na wprost, a dotrzesz do zabitego deskami tunelu – przejdź pod nimi. Weź tamtejszy skarb i wróć do tunelu. Idź nim w dół.

Gdy przejdziesz kawałek znajdziesz szczelinę po prawej stronie – przejdź przez nią i zbierz skarby. Po lewej będzie „szafka” do przesunięcia – zajmij się nią, a potem znajdź przejście do kolejnego pomieszczenia – zniszcz słoje.

Zbierz wszelkie skarby i wróć się szczeliną do tunelu. Kontynuuj nim w dół. Trafisz do sporej groty. Dokładnie ją więc przeszukaj. Weź wszystko i znajdź ścianę pełną skarabeuszy – możesz ją zniszczyć, aby iść dalej.

W pięknie zdobionym korytarzu znajdziesz kolejne skarby. Będą tu też ściany, które możesz zniszczyć. A za jedną z nich będzie pradawna tabliczka. Zauważ, że do jednego pomieszczenia się nie dostaniesz. W środku jest jednak słój – zniszcz go. Wróć się teraz kawałek i bacznie szukaj „szafy” do przesunięcia.

Pchnij ją, a utorujesz sobie drogę do zamkniętego pomieszczenia. W środku będzie skrzynia ze skarbem. Jako że masz już wszystko, co tu można znaleźć, wracaj na zewnątrz.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1381 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?