Assassin's Creed: Origins

ObserwujMam (77)Gram (22)Ukończone (38)Kupię (11)

Assassin's Creed: Origins - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:27 października 2017
Premiera polska:27 października 2017
Producent:Ubisoft
Wydawca:Ubisoft
Dystrybutor:Ubisoft Polska
Gatunek:Akcja / Przygodowa

Fabuła

Assassin's Creed: Origins przedstawia nam losy ostatniego Medżaja o imieniu Bayek, którego zadaniem jest ochrona ludzi przebywających w królestwie faraona Ptolemeusza XIII. Władca ten stara się jednocześnie rządzić swoim ludem, a przy okazji rozszerzać wpływy.

Wątek fabularny ma miejsce w trakcie okresu wstąpienia na tron słynnej Kleopatry, co miało miejsce w roku 49 przed naszą erą. Bayek opuszcza swoją wioskę, Siwa, w poszukiwaniu rozwiązania pewnej trapiącej go tajemnicy. Podróż zabiera go do wielu miejsc starożytnego Egiptu, a tam powoli widzi zmiany jakie zachodzą w państwie oraz moment narodzenia się Bractwa Asasynów.

Władzę nad Egiptem sprawuje Zakon Starożytnych - protoplaści Templariuszy. Królem jest Ptolemeusz XIII, młodszy brat Kleopatry, nazywany przez wrogów 'Chłopcem-Królem'. Kleopatra oraz Bayek muszą zakończyć jego rządy, a robią to z pomocą Juliusza Cezara.

Istotnym elementem scenariusza Assassin's Creed: Origins jest wątek, którego akcja rozgrywa się w czasach nowożytnych.Tryby rozgrywki

Assassin's Creed: Origins oferuje wyłącznie kampanię przeznaczoną dla jednego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli ani trybu współpracy, ani tym bardziej potyczek opartych o współzawodnictwo. Rozbudowana kampania potrafi pochłonąć nawet kilkadziesiąt godzin czasu.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 337 razy   ●   zmienił(a): 222013 znaki
Dirian
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1 znak
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?