Instalacja nowego systemu - wiki PlayStation 4


Czasem zachodzi potrzeba instalacji nowego systemu operacyjnego na konsoli PlayStation 4. Aby to zrobić należy posiadać komputer połączony z siecią internet, jak również nośnik USB o pojemności przynajmniej 1 GB.

Na owym nośniku utworzyć trzeba katalog "PS4", a w jego wnętrzu jeszcze jeden, nazwany "UPDATE". Do katalogu "UPDATE" należy następnie wgrać pobrany z oficjalnej strony PlayStation plik "PS4UPDATE.PUP" zawierający system PlayStation 4.

Pobierz system operacyjny

Wyłącz całkowicie PS4 (przytrzymaj przycisk wyłączania przez 7 sekund) i upewnij się, że nie świeci się żadna dioda. Następnie podłącz pamięć USB do konsoli, dotknij przycisku włączającego konsolę i przytrzymaj go przez 7 sekund. Powinieneś usłyszeć dwa sygnały dźwiękowe - pierwszy zaraz po dotknięciu przycisku, drugi po 7 sekundach. PlayStation 4 wejdzie w tryb awaryjny.

Z dostępnych opcji wybierz: Inicjalizuj PS4 (Zainstaluj System Operacyjny - Initialize PS4 (Reinstall System Software)) i postępuj wedle pojawiających się na ekranie wskazówek. Jeśli system nie wykryje oprogramowania, upewnij się, że nazwałeś odpowiednio foldery, a wszystkie nazwy są napisane wielkimi literami.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1418 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?