Domy klubowe - wiki PlayStation 4


Gracze uczestniczący w PlayStation Home, są w stanie nie tylko tworzyć avatary i dekorować apartamenty, mogą również kupować i formować kluby. W tym momencie dostępne są cztery projekty domów klubowych do nabycia: podstawowy, Desert Heaven, nDream's War Room Clubhouse oraz Crystal Seashores Personal Space and Clubhouse. Każdy charatkeryzuje się oczywiście inną estetyką i pasuje najlepiej do odmiennej tematyki.

Każdy klub ma swojego lidera (osoba, która założyła klub), a ten jest w stanie wybrać do czterech inych graczy, którzy spełniać będą rolę jego zastępcy. W sumie w jednym klubie może być maksymalnie 32 członków, a pojedyncza osoba może należećmaksymalnie do 5 klubów. Co istotne, można być liderem tylko jednego klubu, jeśli zatem zdecydujemy się na założenie kolejnego, z obecnego przywództwa musimy zrezygnować.

Kluby, podobnie jak apartamenty, można dekorować wedle zapotrzebowania. Każdy klub jest zawsze otwarty, a w jego wnętrzu znajduje się tablica informacyjna, na której lider oraz jego zastępcy, mogą umieszczać ważne informacje dla pozostałych członków. 

W dniu 2 grudnia 2010 roku, Sony odpaliło specjalny, ekskluzywny, w pełni darmowy klub, dostępny tylko dla subskrybentów PlayStation Plus mieszkających w Europie. Klub nazwany PlayStation Plus Private Members Club oferuje bar, grę karcianą dla 2 lub 4 osób oraz specjalny ekran z wiadomościami. 11 kwietnia 2012 roku, podobny klub odpalono dla mieszkańców Stanów Zjednoczonych - tzw. x7 Club. W jego wnętrzu znaleźć można parkiet do tańca oraz mini-grę nazwaną FLIRT. Członkowie klubu x7 Club mają dostęp do ekskluzywnych przedmiotów, zniżek oraz zawartości przed innymi graczami.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1795 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?