PlayStation Store - wiki PlayStation 4


PlayStation Store to elektroniczny sklep dostępny na platformie PlayStation Network. W jego asortymencie znaleźć można zarówno pełne wersje gier, jak i dodatki do nich oraz inną zawartość związaną z konsolami firmy Sony. Mogą to być edycje demonstracyjne, tematy graficzne, filmy, seriale i wiele więcej. Poszczególne usługi nie są dostępne we wszystkich krajach.

Zakupów w PlayStation Store dokonywać można na kilka sposobów. Pierwszym, zasadniczym jest przypisanie do swojego konta w PlayStation Network karty bankowej, a następnie dokonywanie zakupów z jej użyciem. Innym rozwiązaniem, również z użyciem konta bankowego jest płacenie za sprawą serwisu PayPal, usługa została wprowadzona do użytku całkiem niedawno. Ostatnia możliwość to zakup specjalnej karty zdrapki, o jednym z dwóch nominałów: 100zł i 200zł. Po nabyciu takiej karty (np. w salonach Sony Center) należy zdrapać umiszczony z tyłu pasek, a odkryty w ten sposób kod wpisać w odpowiednie pole PlayStation Store. W ten sposób doładowujemy wirtualny portwel sklepu i możemy dokonywać zakupów.

Istotnym elementem PlayStation Store jest subskrypcja PlayStation Plus. Po jej wykupieniu otrzymujemy każdego miesiąca darmowe gry, jak również sporo, ciągle zmieniających się, zniżek. PlayStation Plus można wykupić na 90 lub 365 dni. Ceny to odpowiednio 59zł oraz 195zł.
 
PlayStation Store działa także na laptopach Sony VAIO oraz telewizorach Sony Bravia. W przypadku tych drugich, sklep umożliwia nabywanie filmów oraz programów telewizyjnych.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1624 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?