Jak przeglądać i kasować filmy i screeny - wiki PlayStation 4


Konsola PlayStation 4 pozwala w bardzo łatwy sposób dzielić się nagraniami z gier, jak również screenami. Materiały zajmują jednak dość sporo miejsca na dysku twardym, a w związku z tym, wypada co jakiś czas na nie zerknąć i usunąć już niepotrzebne.

Wszystko przechowywane jest w odpowiednich katalogach, a to ułatwia znalezienie interesujących rzeczy. Żeby przeglądnąć zawartość dysku twardego przejdź do głównego menu konsoli, tam zaś wejdź w "Ustawienia", a następnie w "Zarządzanie pamięcią masową systemu". Pojawi się wówczas reprezentacje powierzchni dyskowej, z wyszczególnieniem ile zajmują poszczególne opcje (m.in. aplikacje, zrzuty, zapisane dane aplikacji).

Wejdź oczywiście w "Zrzuty", a następnie w interesujący Cię folder z nazwą gry. Zobaczysz wszystkie filmy oraz screeny. Przeskocz krzyżakiem na listę materiałów, a gdy wybierzesz jeden z nich wciśnij przycisk Options. W menu, które się pojawi możesz podglądnąć materiał , posortować listę, zdobyć dodatkowe informacje, albo usunąć plik. Wybierz zatem interesującą Cię pozycję i wciśnij X.


Kilka wskazówek:

●  Wciśnięcie L1 lub R1 (bumpery) spowoduje włączenie poprzedniego lub następnego filmu / screena.
●  Wciśnięcie L2 lub R2 (triggery) podczas oglądania filmu spowoduje przewinięcie go wstecz lub do przodu. Wciśnięcie X włączy pauzę, a O wyłączy odtwarzacz.
●  Kiedy wybierzesz opcję kasowania z listy menu będziesz w stanie oznaczyć klika plików, nie tylko jeden.
●  Usuniętych plików nie da się przywrócić, a zatem upewnij się, że faktycznie chcesz coś skasować.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1718 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?