Jak wgrywać filmy - wiki PlayStation 4


Konsola PlayStation 4 bezustannie rejestruje ostatnie 15 minut wszystkiego, co dzieje się na ekranie telewizora. Dzięki temu można nagrać, a następnie udostępniać materiały filmowe z gier, prezentując swoje umiejętności, albo jakieś wyjątkowo ciekawe sytuacje.

Jeśli chcesz podzielić się swoimi przeżyciami ze znajomymi, skorzystaj z przycisku "Share" znajdującego się na padzie DualShock 4. Po jego przyciśnięciu pojawi się specjalne menu, z którego będziesz mógł przeglądnąć i wrzucić materiały filmowe na łamy portalu społecznościowego Facebook. Wystarczy, że wejdziesz w funkcję wgrywania filmów, wybierzesz materiał, dodasz opis (maksymalnie 1000 znaków) i rozpoczniesz wgrywanie. Co ciekawe, proces będzie przebiegał całkowicie w tle, a dzięki temu będziesz w stanie bez przeszkód kontynuować rozgrywkę. Jedynie chęć edycji materiału spowoduje wyłączenie aktualnie rozgrywanej partii i włączenie edytora.

Przycisk "Share" posiada dwa tryby działania, jeśli chodzi o materiały filmowe. Krótkie jego wciśnięcie sprawia, że mamy możliwość wgrania ostatnich 15 minut naszej zabawy. Dwukrotne szybkie kliknięcie przycisku daje znać konsoli aby właśnie teraz zaczęła nagrywanie. Jednokrotne szybkie wciśnięcie "Share" spowoduje zatrzymanie nagrywania i włączenie menu umożliwiającego jego udostępnienie.

Warto pamiętać, że nie wszystko da się nagrywać, albowiem twórcy tudzież wydawcy gier, są w stanie zablokować działanie przycisku "Share". Powyższy scenariusz dotyczy więc sytuacji, w której takowych blokad nie nałożono.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1633 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?