Ręczne wysuwanie płyty - wiki PlayStation 4


Jeśli PlayStation 4 nie chce zwrócić płyty, którą umieściłeś w napędzie, to jedynym rozwiązaniem jest ściągnięcie fragmentu obudowy konsoli. Ze względu na to, że jest to część obudowy, którą można swobodnie usuwać, nie oznacza to utraty gwarancji. Poniżej znajdziecie opis krok po kroku, jak ręcznie wysunąć płytę. Z narzędzi potrzebny jest jedynie gwiazdkowy śrubokręt.

1. Wyłącz konsolę.
2. Odepnij kabel zasilający oraz wszystkie pozostałe kable, jakie masz w gniazdach urządzenia.
3. Postaw konsolę poziomo, szczeliną napędu Blu-ray w Twoją stronę.
4. Chwyć czubkami palców połyskujący panel.
5. Dociśnij lekko panel w dół, a następnie wysuń go w kierunku od siebie. Usłyszysz lekkie kliknięcie i będziesz w stanie podnieść panel, zaczynając od lewej strony.


6. Po usunięciu panelu, zobaczysz dwa zestawy żeberek chłodzących. Podążaj jednym z nich, a znajdziesz śrubę, służącą do wysuwania płyt.
7. Wsuń mały śrubokręt gwiazdkowy do otworu i kręć w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. W pewnym momencie zobaczysz płytę. Aby tak się stało, może być konieczne kilkakrotne obrócenie śruby - powinna ona poruszać się delikatnie.
8. Chwyć płytę ręką i wysuń ją.
9. Załóż z powrotem połyskujący panel około centymetra od szwu. Wtedy wsuń go z powrotem na miejsce, aż usłyszysz kliknięcie.
10. Podłącz wszystkie kable i upewnij się, że wszystko działa jak należy.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1549 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?