Jak wgrywać screeny - wiki PlayStation 4


PlayStation 4 bezustannie śledzi to, co dzieje się na ekranie telewizora, umożliwiając nagrywanie materiałów filmowych, jak również robienie screenów, m.in. z gier. Jeśli chcecie uchwycić jakiś piękny widok, albo pochwalić się zdobytym osiągnięciem, możecie skorzystać z odpowiedniej funkcji konsoli, aby złapać to, co aktualnie jest przez nią wyświetlane, a następnie przesłać na łamy portali społecznościowcyh Facebook lub Twitter.

Aby uchwycić jakiś obrazek wciśnij przycisk "Share" na kontrolerze DualShock 4. Zostanie wówczas zrobiony screen, a konsola przeskoczy od razu do specjalnego menu, w którym będziesz mógł ową fotkę wrzucić do sieci. Alternatywnie możesz także wcisnąć i przytrzymać przycisk "Share" przez sekundę. Wówczas screen zostanie zrobiony, ale konsola nie będzie proponowała natychmiastowego wrzucania go do sieci. Możesz w ten sposób łapać screenshoty, nie przerywając sobie zabawy. Kiedy będziesz już gotowy aby coś wgrać, wciśnij i od razu puść "Share", a wtedy przejdziesz do menu wgrywania i będziesz mógł wybrać, jakie materiały udostępnić.

Wszystkie obrazki jesteś w stanie opisać. W przypadku Twittera limitem jest 140 znaków, a w przypadku Facebooka 1000 znaków. W menu "Share" możesz od razu usunąć niepotrzebne materiały (wybierz pozycję i wciśnij przycisk "Options"), przy czym możliwe to jest także po wejściu w "Ustawienia" konsoli i skorzystaniu z opcji zawierającej informacje o urządzeniach magazynujących.


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1596 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?