Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Atak gethów - wiki Mass Effect


Po zabraniu mu statusu Widmo przez Radę, Saren zapadł się pod ziemię i nie sposób go teraz wytropić. Głównymi naszymi celami są teraz doniesienia o wzmożonej aktywności gethów w poszczególnych regionach.

Po wylądowaniu na miejscu wita nas jeden z tutejszych, informując, że najpierw musimy się spotkać z Fai Danem, przywódcą kolonistów. Chwilę po tym zostaje on zastrzelony, a do ofensywy przechodzi oddział gethów, które musimy wyeliminować.

Fai Dana znajdziemy na wyższym piętrze – schodami na górę i przejść przez rozbity frachtowiec. Spotkanie z Fai Danem zostanie od razu zakłócone przez oddział gethów. Naszym zadaniem teraz jest wybicie gethów w wieży – kierujemy się w stronę schodów naprzeciwko i idziemy na samą górę.

Rozprawiamy się z dość licznie zgromadzonymi oponentami i wracamy do Fai Dana. Informacji na temat obecności gethów tutaj powinniśmy szukać w siedzibie głównej ExoGeni – firmy finansującej tę kolonię. Dotrzemy tam windą do niebostrady Protean – mijaliśmy ją w drodze do wieży.

Po wyjściu z windy wsiadamy do ukochanego Mako i ruszamy w podróż przez zamkniętą autostradę. W pewnym momencie podróży jednak przechwycimy tajemniczy sygnał, który pochodzi od innej grupy kolonistów – warto ruszyć tam i sprawdzić, o co chodzi. Ich kryjówkę znajdziemy praktycznie na samym końcu trasy, tuż przy przejściu do górnej stacji wagowej – chodzi o niewielką rampę w ziemi.

Ruszamy teraz prosto do siedziby ExoGeni. Na miejscu czeka na nas komitet powitalny. Eksplorując zgliszcza trafiamy w końcu na drzwi, które posiadają przedziwną barierę – ta jest poza naszym zasięgiem. Aby ominąć przeszkodę, musimy troszeczkę cofnąć się i skorzystać ze spadku po prawej.

W podziemiach od razu spotykamy Lizabeth – córkę jednej z kolonistek. Okazuje się, że gethy są tutaj dla Toriana, czyli wynalazku, nad którym pracowała korporacja. Na drodze do poznania, czym jest Torian, stoi nam magiczna bariera, zasilana przez statek obcych podłączony do całego budynku. Musimy ruszyć śladem kabli, by odłączyć to źródło zasilania i móc swobodnie eksploatować siedzibę ExoGeni.

Po dotarciu do krogańskiego przywódcy próbującego skorzystać z WI, dowiadujemy się od tej sztucznej inteligencji, że Torian znajduje się na terenie Nadziei Zhu – obozu kolonistów, których spotkaliśmy na samym początku.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2339 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?