Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Wyścig z czasem: Suweren - wiki Mass Effect


Naszym nadrzędnym celem jest znalezienie Kanału. Aby tego dokonać, musimy odwiedzić planety Therum, Feros, Noverię oraz Virmir.

(Patrz: Atak) W trakcie eksploracji kompleksu badawczego Sarena, w jego prywatnym gabinecie znajdujemy kolejny przekaźnik masy, który przesyła nam wizję, a także dowiadujemy się od samego Suwerena, że Żniwiarze mają w planach zaatakować Cytadelę.

Będą na pokładzie Normandii, po wypełnieniu misji na Virmirze, Liara połączy się z naszym umysłem by przeanalizować wizje Protean, jednocześnie próbująco odpowiedzieć na pytanie – gdzie jest Kanał? Okazuje się, że Kanał jest na Ilios, jednak Rada blokuje nam wylot z Cytadeli, torpedując misję!

Ruszamy na spotkanie z kapitanem Andersonem, który czeka na nas w wyższych Okręgach we Fluksie. Anderson deklaruje się, że poświęci siebie oraz swoją karierę, by włamać się do komputera ambasadora Udiny lub do głównego pulpitu sterującymi dokami w garażu i ręcznie zwolni blokadę Normandii.

Niezależnie od dokonanego wyboru Andersonowi się nic nie stanie!
Po pytaniu Andersona o to, czy jesteśmy gotowi do rozpoczęcia tej akcji, warto zastanowić się, czy na terenie Cytadeli nie zostały nam jakieś zadania poboczne, ponieważ po wybraniu odpowiedzi twierdzącej, te przepadną!

Wracamy na pokład Normandii i oglądamy przerywnik filmowy.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1303 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?