Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Stacja Szczelinowa - wiki Mass Effect


Będąc na głównym poziomie Stacji Szczelinowej możemy wejść w korytarz prowadzący do windy do objętego kwarantanną laboratorium.

(Patrz: Kwarantanna) Stworzenie antidotum skutkuje pojawieniem się Alestii – podszywającej się pod pracownika stacji, szpiega Matki Benezji. Quarianka wpada tam z dwoma żołnierzami i dochodzi do starcia. Do teoretycznie zamkniętej dla niej przestrzeni dostała się przez drzwi prowadzące do hali konserwacyjnej. Więcej informacji może udzielić nam doktor Cohen.

W istocie, Cohen wręcza nam przepustkę, która gwarantuje przejście do zamkniętego rejonu napraw przy laboratorium kwarantanny.  Dostaniemy się tam od koszar naukowców na niższym poziomie Stacji Szczelinowej.

Naszym celem jest zabezpieczone laboratorium. W drodze do niego co raz będziemy nękani mniejszymi oddziałami rakii, z którymi musimy sobie poradzić. Na miejscu zastaniemy w końcu Matkę Benezję!

Matka Benezja na początku jest dla nas nietykalna z uwagi na niesamowitą moc, którą wyczerpuje wspomagając swoich komandosów asari. Najpierw więc musimy zajmować się kolejnymi oddziałami, by na końcu dopaść Benezję!

Po zabiciu jednej z głównych antagonistów, podchodzimy do platformy w centralnej części i decydujemy o unicestwieniu raknii lub ich uwolnieniu!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1269 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?