Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Lorik Qui in - wiki Mass Effect


(Patrz: Opuść port Hanshan) Podczas opuszczania biura Anoleisa zagada nas Gianna Parasini, jego sekretarka, z informacją, żebyśmy porozmawiali z Lorikiem Qui'inem – prominentnym pracownikiem korporacji. Znajdziemy go w barze hotelowym. Aby się tam dostać, korzystamy z widny w górnej części placu.

Rozmowa z Lorikiem przynosi nam więcej roboty. Okazuje się, że zbiry Analoisa przeszukują właśnie jego biuro w poszukiwaniu niewygodnych dowodów na pracodawcę, które zgromadził Qui’in. Od zainteresowanego dostajemy specjalną przepustkę i zadanie – odzyskanie plików. Ruszamy zatem do windy na poziomie dolnego placu, aby dostać się do Synthetic Insights.

Biuro Lorika znajduje się na drugim piętrze – wystarczy, że skorzystamy z obecnych tam schodów. Po zdobyciu dowodów czekać będzie nas ostatnia potyczka z oddziałem ochroniarzy. Należy uważać na jednostkę miotającą granatami lub czymś w rodzaju cięższego kalibru.

Po wszystkim wracamy do Lorika. Niemniej jednak podczas powrotu natkniemy się na Giannę Parasini, która coś zwęszyła i chce z nami porozmawiać ZANIM udamy się do Lorika. Oboje znajdziemy w hotelowym barze.

Gianna przedstawia nam ofertę zniszczenia Anoleisa – sama jest agentem w przebraniu. Musimy tylko przekonać Qui’ina, by wraz ze swoimi dowodami zeznawał przeciwko Anoleisowi. Tak czy owak dostaniemy swoją przepustkę do garażu.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1410 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?