Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Znajdź Kanał - wiki Mass Effect


(Patrz: Wyścig z czasem: Suweren) Na mapie galaktyki wybieramy Ilos. Po wylądowaniu musimy odnaleźć pomieszczenie kontroli, które pozwoli nam otworzyć zamknięte przez Sarena drzwi. Zadanie jest to nad wyraz proste, ponieważ wszystko, co musimy zrobić, to przedostać się do winy na drugim końcu lokacji, jednocześnie likwidując napotykane grupy gethów.

Kiedy dotrzemy w końcu do stacji ochrony, czeka na nas nieco większa potyczka z niszczycielami gethów oraz kroganami. W wieży na samej górze znajdziemy oczywiście interesujący nas panel sterowania, otwierający bramę wjazdową do archiwum Protean, a także kolejną zaszyfrowaną wiadomość odnośnie zagłady Żniwiarzy. Po udanej operacji schodzimy na poprzedni poziom i przechodzimy dalej korytarzem, do kolejnej windy, która tym razem wysadzi nas praktycznie przy samym Maco.

W momencie powstania przed nami ogromnej bariery, wysiadamy z pojazdu i kierujemy się do przejścia po prawej. Rozmawiamy ze sztuczną inteligencją Protean, a następnie znów wsiadamy do pojazdu i gnamy przed siebie – w końcu znajdziemy upragniony Kanał, otrzymując jednocześnie 30 sekund na dotarcie do niego!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1134 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?