Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Prolog: Znajdź nadajnik - wiki Mass Effect


Po wylądowaniu na Eden Prime ruszamy na teren wykopalisk. Po drodze czeka nas kilka drobnych, quasi-samouczkowych potyczek z latającymi dronami i gethami. Po dotarciu na teren wykopalisk musimy przenieść się do obozowiska naukowców.

W jednym z kontenerów ukryła się para naukowców. Drzwi są jednak zablokowane – otworzymy je, gdy poprawnie uda nam się rozwiąza minigierkę lub gdy skorzystamy z 25 jednostek Omni-żelu. Dowiemy się, że nadajnik został zabrany do portu kosmicznego – ostatniego przystanku w tej lokacji.

Pod dotarciu na miejsce czeka nas walka z grupą zombie. Zaraz potem sprawdzamy ciało Nihilusa i rozmawiamy z robotnikiem, który sugeruje, by podjechać kolejką towarową do następnej platformy w celu przechwycenia nadajnika. Na miejscu Saren kazał ustawić 4 bomby, by wysadzić to miejsce – mamy 5 minut na ich rozbrojenie!

Po wyjściu od razu widzimy jedną sztukę. Następnie kierujemy się schodami na górę i przechodzimy przez kładkę, cały czas likwidując nadciągające gethy. Pozostałe 3 bomby znajdziemy na prostej trasie, na której cały czas musimy odpierać nieprzyjaciół. Na końcu skręcamy w lewo i kierujemy się w stronę nadajnika.

Na pokładzie Normandii ruszamy w stronę windy, by dostać się do kokpitu i przekazać Jokerowi rozkazy. Po wyjściu z ambulatorium możemy porozmawiać z Ashey Williams celem zbudowania relacji.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1354 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?