Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (40)Kupię (7)

Drużyna i romanse - wiki Mass Effect


Mimo iż nasz zespół składa się z 6 członków, na misje zabieramy tylko dwoje z nich. Dlatego tym bardziej powinniśmy zwracać uwagę na to, kogo dobieramy i z jakie umiejętności posiada. Całą drużynę kompletujemy już na Cytadeli, więc od początku możemy budować taką taktykę, na jaką mamy ochotę. Generalnie zasada jest prosta: skład musi się uzupełniać w temacie biotyki, technologii oraz siły bojowej, ponieważ wtedy jest najbardziej wydajny. Jeśli wybraliśmy klasę żołnierza, to nie zabierajmy Kaidana Alenko lub Ashley Williams, a skupmy się na doskonałych biotykach (np. Liara) i technikach (np. Tali). Oczywiście z wzajemnością.

Romanse

Wątek erotyczny będzie możliwy dopiero przed wylotem na Ilos. Żeby jednak doszło do jakiegokolwiek zbliżenia, musimy po każdej głównej misji porozmawiać z naszym obiektem zainteresowania, wybierając przy tym najbardziej czułe, „ludzkie” kwestie.

Jeśli grając mężczyzną będziemy romansować jednocześnie z Ashley i Liarą, wtedy po misjach na Therum, Feros i Virmirze obie zainteresowane uderzą do nas wprost o wybór tej jedynej!

 

Członek załogiOpis
Kaidan AlenkoCzłowiek, żołnierz Przymierza. Kaidan jest z nami od Eden Prime, nie rekrutujemy go z poznanych bohaterów. Jego specjalizacją są: siła biotyki i technologii, dlatego najlepiej dobierać go w momencie, w którym to Shepard nastawiony jest na siłę bojową. Kaidan nie dotrze z nami do drugiej części, jeśli w zadaniu Atak na Virmirze nie dostanie od nas wsparcia i pozwolimy mu zginąć! Romans możliwy jest wyłącznie, kiedy gramy żeńskim bohaterem!
Ashley WilliamsCzłowiek, żołnierz Przymierza. Ashley dołącza do zespołu podczas misji na Eden Prime. Jej specjalizacją jest siła bojowa, dlatego najlepiej dobierać ją w momencie, w którym to Shepard nastawiony jest na siłę biotyczną lub technologii. Ashley nie dotrze z nami do drugiej części, jeśli w zadaniu Atak na Virmirze nie dostanie od nas wsparcia i pozwolimy jej zginąć! Romans możliwy jest wyłącznie, kiedy gramy męskim bohaterem!
Liara T'SoniBadaczka asari. Liara dołącza do zespołu podczas misji na planecie Therum. Jej specjalizacją jest siła biotyki, dlatego najlepiej dobierać ją w momencie, w którym to Shepard nastawiony jest na siłę bojową lub technologii. Romans możliwy jest dla każdej płci bohatera – zarówno męskiej, jak i żeńskiej!
Tali'Zorah nar RayyaQuariański mechanik. Tali dołącza do zespołu podczas misji dotyczące zdemaskowania Sarena na Cytadeli. Jej specjalizacją jest siła technologii, dlatego najlepiej dobierać ją w momencie, w którym to Shepard nastawiony jest na siłę bojową lub biotyczną.
Garrus VakarianAgent turian. Garrus dołącza do zespołu podczas misji na Cytadeli. Jego specjalizacją są siła technologii oraz siła bojowa, dlatego najlepiej dobierać go w momencie, w którym to Shepard nastawiony jest na siłę biotyczną.
Urdnot WrexKrogański czempion. Udnot dołącza do zespołu podczas misji na Cytadeli. Jego specjalizacją są siła biotyczna oraz bojowa, dlatego najlepiej dobierać go w momencie, w którym to Shepard nastawiony jest na siłę technologii.
Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 3045 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?