Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Zdemaskuj Sarena - wiki Mass Effect


Wylądowaliśmy w  Cytadeli. Ruszamy teraz do Prezydium na audiencję u Rady – pomieszczenie znajduje się w Wieży Cytadeli. W drodze na przesłuchanie natkniemy się na turianina Garrusa, który prowadzi śledztwo przeciw Sarenowi.

Niestety, dowodów na zdradę Sarena brak, a więc odrzucono nasz wniosek o wydalenie go z Widm. Musimy znaleźć inne tropy łączące go z ghetami (patrz: Garrus i Handlarz Cieni).

(Patrz: Garrus) Po strzelaninie w klinice medycznej, gdzie dowiadujemy się, że jest pewna quarianka z informacjami dotyczącymi powiązań Sarena z gethami, ruszamy skontaktować się z Pięścią – lokalnym bandytą ukrywającym się w barze Nora Chory w niższym Okręgu.

Bar jest zamknięty, goście wyproszeni – w środku czeka tylko solidna obstawa gangstera. W głównym pomieszczeniu musimy uważać na cyngla, który czai się na dachu baru, pozostali są relatywnie widoczni. W pokoju Pięści nie warto wchodzić z kolei na rympał, ponieważ ten ma potężną giwerę, która dość szybko może nas załatwić.

Kiedy już rozprawimy się z Pięścią, ten zdradza nam, że quarianka została wystawiona Sarenowi. Mamy 4 minuty na dotarcie do alejki, bo inaczej zginie. Po strzelaninie trafiamy do gabinetu ambasadora Udiny i przedstawiamy mu posiadane dowody. Na ostateczny tryumf sprawiedliwości nad zdradą udajemy się do Wieży Cytadeli w Prezydium, gdzie nasza argumentacja pozostaje niepodważalna i Saren traci status Widma – my za to je zyskujemy i zostajemy wysłani na misję złapania rebelianta!

Po wyposażenie i statek z racji należenia do Widma, udajemy się do doków Przymierza – dostaniemy się do nich windą w Akademii SOC.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1681 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?