Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Kwarantanna - wiki Mass Effect


Będąc na głównym poziomie Stacji Szczelinowej, w stacji medycznej wchodzimy w nieoznakowany tunel po lewej stronie (zaznaczony na mapie). Tam znajdziemy doktora Cohena, który ma problem z naukowcami, którzy w skutek nieudanego eksperymentu zapadli na chorobę. Antidotum znajduje się w laboratoriach objętych kwarantanną – o pozwolenie idziemy zapytać kapitana Ventralisa.

Po otrzymaniu zgody od kapitana udajemy się do stacji medycznej, a stamtąd do windy vis a vis koszar strażników. Trafiamy na niższe poziomy, lecz do koszar naukowców – lokacji niedostępnej w inny sposób. Tam przechodzimy na lewą stronę i mówimy strażnikowi o naszych zamiarach.

Ten nas przepuści. Na końcu pomieszczenia musimy przeczytać zlokalizowaną obok komputera notatkę. Stworzenie leku to prosta minigierka:

Używamy komputera, który wyświetla nam pasek – ilość danej substancji. Musimy w odpowiednim momencie – pierwsza strzałka nad paskiem – nacisnąć wskazany przycisk. I tak parę razy, by stworzyć idealną proporcję!

Wracamy do doktora Cohena.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 1049 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?