Mass Effect

ObserwujMam (82)Gram (26)Ukończone (39)Kupię (7)

Matka Benezja - wiki Mass Effect


(Patrz: Zainteresowanie gethów) Dowiadujemy się, że na Noverii była Matka Benezja, lecz parę dni temu udała się w stronę kompleksu laboratoryjnego zwanego Szczytem 15.

(Patrz: Szczyt 15) Naprawienie wirtualnej inteligencji Szczytu 15 owocuje tym, że poznajemy dokładną lokalizację Matki Benezji – wyjechała do Stacji Szczelniowej, do której można dostać się za pomocą kolejek pasażerskich. A tak się składa, że cała linia została wyłączona i wymaga naprawy (patrz: Naprawa reaktora i Podłączenie kabli).

Po wykonanych naprawach odblokujemy w rdzeniu Miry drzwi prowadzące do windy do kolejki. Kierujemy się wąskim korytarzem, uważając na kolejnych zmutowanych przeciwników.

Podróż kolejką owocuje dotarciem do niższych poziomów Stacji Szczelinowej. Niestety, wszystkie drzwi są zablokowane – dostęp mamy jedynie do windy do stacji naukowej! Dzięki niej dotrzemy na główny poziom Stacji Szczelinowej.

Na miejscu czeka na nas Kapitan Ventralis – wraz ze swoim oddziałem przeżyli masarkę przedziwnych stworzeń, które zaatakowały to miejsce. Podczas konwersacji zaatakuje nas grupa mutantów, więc musimy się obronić. W ramach podziękowania dostaniemy kartę dostępu do Ultralabów, gdzie udała się Matka Benezja. Dostaniemy się tam windą obok tej, dzięki której się tu dostaliśmy – przy kolejce.

Po wejściu do środka zobaczymy tylko jedną postać – Jarosława Tartakowskiego. Naukowiec potwierdzi, że Matki Benezji tu już nie ma, ale zagrożenie rakiami pozostało. Unicestwić je na tym poziomie może specjalna procedura chemiczna, uaktywniania przez wirtualną inteligencję w pokoju obok.

Kiedy spytamy się o aktywację tego procesu, Jarosław zostanie zabity przez jedną z poczwar. Rozprawiamy się z nią i z ciała wydobywamy specjalne kody dostępu. Następnie uruchamiamy WI i dostajemy 2 minuty na opuszczenie tego poziomu! Niestety, otwarcie drzwi poskutkuje widokiem setek maszkar – nie warto z nimi walczyć; lepiej użyć medi-żelu i przebiec przez tę chmarę oponentów prosto do windy!

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2077 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?