Mass Effect (PS3) - okladka

Mass Effect (PS3)

Premiera:
04 grudnia 2012
Premiera PL:
07 grudnia 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Mass Effect (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 18:48 26.09.2012

Śr. długość gry: 31h 21min

+ czaswięcej

Mass Effect jest grą RPG, stworzoną przez posiadające świetną reputację ekipę BioWare. Firma od początku zapowiadała, że nie zamierza jednak tworzyć hardkorowego przedstawiciela gatunku, a skupi się bardziej na tym, aby przedstawić w możliwie jak najbardziej epicki sposób kosmiczne przygody pewnego żołnierza.

Głównym bohaterem jest Komandor Shepard. Przed rozpoczęciem rozgrywki możemy zmienić jego wygląd, przeszłość, jak również kilka cech startowych, z którymi następnie ruszamy do boju. Fabuła rozgrywa się oczywiście w przyszłości, a nasz protagonista musi rozwikłać zagadkę związaną z tajemniczą rasą inteligentnych robotów zwanych Gethami. W ostatnim czasie ich aktywność znacząco wzrosła, stały się odważniejsze i bez skrupułów atakują kolejne kolenie ludzi. Wygląda na to, że czegoś szukają. Ale czego?

Podczas zabawy w Mass Effect świat przemierzamy w towarzystwie kilku innych bohaterów, a każdy z nich dysponuje własnymi unikatowymi zdolnościami, wręcz niezastąpionymi na polu bitwy. W miarę progresji cechy nasze, jak i skrzydłowych ulegają poprawie za sprawą gromadzonego doświadczenia. Zaczynamy więc dość skromnie, by ostatecznie stać się prawdziwym wojownikiem.

Mass Effect to całe mnóstwo ciekawych broni, jak również zdolności specjalne, zależne od wybranej klasy postaci. Tych jest kilka, a różnice pomiędzy nimi wynikają ze skuteczności posługiwania się bronią oraz właśnie umiejętnościami specjalnymi.

Gra działa na silniku Unreal Engine 3, w rezultacie, oferuje zaawansowaną oprawę wizualną, przepełnioną efektami specjalnymi. Jednym z najważniejszych wizualnych elementów produkcji są dialogi, w których postaci posiadają niebywałą ilość szczegółów.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?