Hitman 2

ObserwujMam (16)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (1)

Hitman 2 - wiki i poradnik


Podstawowe informacje

Premiera światowa:13 listopada 2018
Premiera polska:13 listopada 2018
Producent:IO Interactive
Wydawca:Warner Bros Interactive
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Strzelanka / Akcja

Fabuła

Hitman 2 kontynuuje historię rozpoczętą w reboocie serii z 2016 roku. Fabuła gry zaczyna się zaraz po zakończeniu "jedynki": Diana Burnwood i Agent 47 tropią tajemniczego klienta (Shadow Client) zlecającego agencji ICA kolejne zabójstwa członków równie enigmatycznej organizacji Providence. W trakcie odsłaniania kolejnych kart tej opowieści dowiadujemy się więcej o przeszłości naszego bohatera, a także ostatecznie rozwiązujemy kwestię The Constance - lidera skrytej w cieniu grupy zamożnych i wpływowych biznesmenów.Tryby rozgrywki

Hitman 2 nie różni się znacząco od swojego poprzednika z 2016 roku. Rozgrywka korzysta z tych samych mechanik, które studio IO Interactive zaoferowało w reboocie marki sprzed kilku lat.

Akcję w Hitmanie 2 obserwujemy zza pleców kierowanej postaci, a naszym głównym zadaniem jest dotarcie do wskazanych celów i zabicie ich w jak najcichszy sposób. Do dyspozycji mamy oczywiście półotwarte miejscówki przepełnione rozmaitymi przeszkodami terenowymi, elementami otoczenia możliwymi do wykorzystania w zabójczy sposób oraz znamienną możliwość przebierania się w różnorakie stroje, by wtoczyć się w otoczenie i zaskoczyć niczego niespodziewających się przeciwników.

W Hitmanie 2 gracz trafia do nowych lokacji w niewidzianych wcześniej lokalizacjach - łącznie jest sześć zadań. W grze zwiedzamy terytoria Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych, Indii, Kolumbii, a także wyspę na północnym Atlantyku.


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 102 razy   ●   zmienił(a): 135682 znaki
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?