Hitman 2 (PC) - okladka

Hitman 2 (PC)

Premiera:
13 listopada 2018
Premiera PL:
13 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Hitman 2 (PC)
Kawira @ 13:15 13.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 55h 28min

+ czaswięcej

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjnie odpowiada studio IO Interactive, która po wykupieniu praw do marki od firmy Square Enix stała się w pełni niezależna.

Hitman 2 kontynuuje wydarzenia widziane w pierwszej części. Tym razem głównym celem Agenta 47 jest tajemniczy klient - bohater postanawia dopaść zleceniodawcę i jego szajkę. Jednakże w momencie odkrycia tożsamości poszukiwanego wszystko się zmienia.

Rozgrywka "dwójki" pozostała bez większych zmian względem poprzedniczki. Deweloperzy skupili się na ulepszeniu formuły. Wirtualny świat gry został skonstruowany w taki sposób, aby dawał jak największą swobodę grającemu. To od nas zależy jaką ścieżkę progresji obierzemy i którym sposobem wyeliminujemy wskazany cel. Możemy to zrobić wykorzystując broń, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić użytek np. z trutki na szczury albo garoty. Twórcy opracowali bardzo wiele różnych dróg progresji. Pojedyncza mapa może oferować ich nawet kilkanaście.

Po zrealizowaniu kontraktu na ekranie widzimy podsumowanie, w którym widnieją najważniejsze informacje na temat tego, jak skutecznie udało nam się wykonać zlecenie. Co istotne, każda robótka jest odpowiednio punktowana, a wynik trafia następnie do specjalnego, międzynarodowego rankingu. Dzięki temu można zobaczyć jak z misją poradzili sobie inni grający.

Hitman 2 rezygnuje z nieszczególnie pochwalanego formatu epizodycznego.

Wymagania: Twórcy gry Hitman 2 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Hitman 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   00:53, 02.11.2018
Walizka! Nie sądziłem że kiedykolwiek zajara mnie informacja o jednym przedmiocie z gry, ale właśnie się to stało. Głównie dlatego że być może oznacza to wreszcie usunięcie możliwości chowania do kieszeni większych przedmiotów, ,,ficzer" obecny w serii od Absolution. Jak dla mnie rozwiązanie głupie i strasznie ułatwiające grę. Oby w tegorocznej odsłonie tego nie było, inaczej hajp na walizkę będzie nieuzasadniony.
0 kudosshuwar   @   09:34, 02.11.2018
Walizka, a w niej: karabin, granaty, 5 zmian ciuchów, kasków, łomów, karabinów, tryliardy ton amunicji... a to wszystko leciutkie tak, że rzucić ją to pikuś Uśmiech
0 kudosIgI123   @   12:17, 02.11.2018
Otóż nie, w Hitmanach 1-4 pomieścić można było tylko jedną sztukę broni, oby tu było podobnie.
0 kudosTheCerbis   @   12:44, 02.11.2018
A tak, pamiętam tę snajperkę, którą mój Agent 47 wyciągał z walizki. Nie wiedziałem, że od Absolution wzwyż można było nosić wszystko w marynarce... o.o