Hitman 2 (Xbox One) - okladka

Hitman 2 (Xbox One)

Premiera:
13 listopada 2018
Premiera PL:
13 listopada 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hitman 2 (Xbox One)
Kawira @ 13:15 13.06.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 55h 28min

+ czaswięcej

Hitman 2 to druga część (po odświeżeniu w postaci Hitmana z 2016 roku) serii traktującej o sławnym zabójcy na zlecenie z numerem 47 zamiast imienia. Za projekt tradycyjnie odpowiada studio IO Interactive, która po wykupieniu praw do marki od firmy Square Enix stała się w pełni niezależna.

Hitman 2 kontynuuje wydarzenia widziane w pierwszej części. Tym razem głównym celem Agenta 47 jest tajemniczy klient - bohater postanawia dopaść zleceniodawcę i jego szajkę. Jednakże w momencie odkrycia tożsamości poszukiwanego wszystko się zmienia.

Rozgrywka "dwójki" pozostała bez większych zmian względem poprzedniczki. Deweloperzy skupili się na ulepszeniu formuły. Wirtualny świat gry został skonstruowany w taki sposób, aby dawał jak największą swobodę grającemu. To od nas zależy jaką ścieżkę progresji obierzemy i którym sposobem wyeliminujemy wskazany cel. Możemy to zrobić wykorzystując broń, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić użytek np. z trutki na szczury albo garoty. Twórcy opracowali bardzo wiele różnych dróg progresji. Pojedyncza mapa może oferować ich nawet kilkanaście.

Po zrealizowaniu kontraktu na ekranie widzimy podsumowanie, w którym widnieją najważniejsze informacje na temat tego, jak skutecznie udało nam się wykonać zlecenie. Co istotne, każda robótka jest odpowiednio punktowana, a wynik trafia następnie do specjalnego, międzynarodowego rankingu. Dzięki temu można zobaczyć jak z misją poradzili sobie inni grający.

Hitman 2 rezygnuje z nieszczególnie pochwalanego formatu epizodycznego.

Screeny z Hitman 2 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?