Prezentownik 2019, czyli jakie gry warto kupić na prezent


Kawira @ 15:13 12.12.2019
Maciej "Kawira" Domański

Gears 5PC, XONE

Gears 5 kontynuuje wydarzenia, jakie mieliśmy okazję zaobserwować w części poprzedniej. Jeśli jesteście fanami cyklu albo takowego znacie, koniecznie rozważcie zakup ostatniego rozdziału.

W przypadku Gears 5 deweloperzy postawili na sprawdzone rozwiązania, ale jednocześnie nie ograniczali się do nich. Z tego względu niektóre lokacje są bardziej otwarte i pozwalają nam na większą swobodę eksploracji. Ponadto nie mamy jedynie głównego wątku fabularnego, ale również misje poboczne.

Gears 5 to nie tylko wysoka grywalność w singlu oraz potyczkach wieloosobowych, to jednocześnie jedna z najładniejszych i najbardziej dopracowanych gier, dostępnych dla posiadaczy konsol Xbox One. Jeśli narzekacie na brak projektów ekskluzywnych na tejże platformie, zwróćcie uwagę na dzieło Microsoftu.

Mortal Kombat 11PC, PS4, XONE

Niebywale szybkie i brutalne pojedynki powracają. Mortal Kombat 11 to zdecydowanie najlepsza odsłona serii i jedna z najlepszych i najbardziej uzależniających bijatyk ostatnich lat.

Na potrzeby projektu deweloperzy przygotowali rozbudowaną kampanię dla jednego gracza, a także sporo dodatkowych metod spędzania wolnego czasu. Wojowników w grze nie brakuje. Ciosy są mocne i efektowne. Areny pełne niebezpieczeństw.

Ciekawostką jest możliwość modyfikowania wyglądu oraz wyposażenia fajterów. Wprowadza to spore zróżnicowanie do rozgrywki.

Devil May Cry 5PC, PS4, XONE

Uwielbiam slashery, a Devil May Cry 5 to znamienity przedstawiciel tego gatunku. Jeśli lubicie eliminować zastępy demonów, a przy okazji robić to w niesamowitym stylu, zainteresujcie się najnowszym dziełem firmy Capcom.

W Devil May Cry 5 mamy możliwość przejęcia kontroli .nad trzema bohaterami: Nero, Dante oraz tajemniczym mężczyzną zwanym po prostu "V". Każdy posiada odmienny sposób walki oraz wachlarz ciosów i umiejętności specjalnych.

Zróżnicowanie zabawy sprawia, że każdy kolejny rozdział opowieści jest unikatowy. Pomiędzy poszczególnymi misjami są oczywiście rozbudowane scenki przerywnikowe, a nasze umiejętności oceniane są na podstawie tego, jak skutecznie ubijamy oponentów.

W Devil May Cry 5 nie brakuje też sekretów oraz znajdziek, które sprawiają, że dwukrotne podejście do projektu jest jak najbardziej realne. Tym bardziej, że okazyjnie mamy okazję do wybrania bohatera, którym chcemy brnąć do przodu.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   14:27, 18.12.2019
Zabrakło mi tu chyba największego zaskoczenia roku: Disco Elysium. Sam bym chętnie przytulił kopię, chyba nawet chętniej niż takiego RDR-a.
0 kudosgajda1000   @   15:23, 18.12.2019
Oczywiście, że Star Wars- Jedi: Fallen Order.
0 kudosTheCerbis   @   16:52, 18.12.2019
Właśnie... Są wszystkie wielkie tytuły, parę mniejszych, a genialnego Disco Elysium brak.
0 kudoslogan23   @   06:22, 26.12.2019
Mnie The outer world intryguje.