Mortal Kombat 11 (PC) - okladka

Mortal Kombat 11 (PC)

Premiera:
23 kwietnia 2019
Premiera PL:
23 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Mortal Kombat 11 (PC)
Kawira @ 11:21 15.12.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 106h 59min

+ czaswięcej

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim koncie także inną markę mordobić z komiksowymi bohaterami w roli głównej - Injustice.

Mortal Kombat 11 oferuje, jak w przypadku poprzedniczek, osobny tryb fabularny, pozwalający wcielić się w rozmaite postacie na przestrzeni kolejnych kolejnych starć w ramach tytułowego turnieju.

Rozgrywka Mortal Kombat 11 ponownie pozwala rozegrać efektowne starcia kultowym bohaterom marki w dwóch wymiarach z użyciem grafiki 3D.  Do wyboru oddano ponad 50 postaci, wśród których nie zabrakło takich legend jak Scorpion, Baraka, Raiden czy Goro. Oprócz tego po zwycięskiej potyczce mamy, rzecz jasna, możliwość wykonania elementu poniżania pokonanego wroga za pomocą okrutnych finisherów zwanych fatality. Nowość stanowi system pozwalający dostosować wojowników wedle własnych preferencji.

Wymagania: Twórcy gry Mortal Kombat 11 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Mortal Kombat 11 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?