Prezentownik 2019, czyli jakie gry warto kupić na prezent


Kawira @ 15:13 12.12.2019
Maciej "Kawira" Domański

Days GonePS4

Pierwsza tegoroczna ekskluzywna premiera na konsoli PlayStation 4 to właśnie Days Gone. Choć nie jest to jakiś niesamowicie odkrywczy, tudzież wyjątkowy projekt, trzeba przyznać, że studio Bend opracowało na potrzeby swojego projektu całkiem interesujący otwarty świat.

Świat przepełniony krwiożerczymi zombie, z którymi główny bohater niejednokrotnie musi się zmierzyć. Co ważne, najczęściej staramy się jednak potyczek unikać, albowiem umarlaki atakują większymi grupami, a wówczas niełatwo jest przetrwać.

Cechą charakterystyczną Days Gone jest motocykl głównego bohatera. Za jego pomocą możemy się poruszać po mapie, a żeby było to możliwe, musimy ciągle dbać o maszynę. Przy okazji możemy ją delikatnie usprawniać, zmieniając m.in. jej prezencję.

Destiny 2PC, PS4, XONE

Na koniec gier akcji mamy jeszcze jedną propozycję dla fanów strzelanek - Destiny 2. Nowy projekt studia Bungie nie zyskał sobie przychylności graczy w dniu jego premiery, ale w miarę upływu czasu deweloperzy dodali do niego mnóstwo nowej zawartości, dzięki czemu finalnie mamy do czynienia z naprawdę rozbudowanym looter-shooterem.

Destiny 2, jak na tytuł nawiązujący do gatunku MMO przystało, stawia na interakcję pomiędzy graczami. Ta odbywa się albo w specjalnych hubach, albo na mapach nastawionych na tryb współpracy, albo na arenie dedykowanej współzawodnictwu.

Ogólnie trzeba przyznać, że Destiny 2 to jedna z najbardziej rozbudowanych gier ostatnich lat. Nie jest to projekt dla graczy niedzielnych, ale fani shooterów powinni być zadowoleni.

Sprawdź także:
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGuilder   @   14:27, 18.12.2019
Zabrakło mi tu chyba największego zaskoczenia roku: Disco Elysium. Sam bym chętnie przytulił kopię, chyba nawet chętniej niż takiego RDR-a.
0 kudosgajda1000   @   15:23, 18.12.2019
Oczywiście, że Star Wars- Jedi: Fallen Order.
0 kudosTheCerbis   @   16:52, 18.12.2019
Właśnie... Są wszystkie wielkie tytuły, parę mniejszych, a genialnego Disco Elysium brak.
0 kudoslogan23   @   06:22, 26.12.2019
Mnie The outer world intryguje.