Premiera Helldivers 2 przesunięta na przyszły rok

Sony oraz Arrowhead Games Studios informują, że data premiery Helldivers 2 została przerzucona na luty przyszłego roku.

@ 15.09.2023, 12:22
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Premiera Helldivers 2 przesunięta na przyszły rok

Helldivers 2 zostało zapowiedziane kilka miesięcy temu, a wówczas jednocześnie ogłoszono, że jego premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Teraz dowiadujemy się, że Sony postanowiło debiut tej sieciowej strzelanki przerzucić na rok przyszły, a dokładnie na luty. Informacja taka dociera do nas z imprezy State of Play, która miała miejsce wczoraj w nocy.

W trakcie State of Play pokazano przy okazji nowy gameplay, na którym widzimy efektowne starcie z przerośniętym i niebezpiecznym bossem zwanym Bile Titan. Grupa dzielnych graczy postanowiła stawić mu czoła i spróbować go wspólnie wyeliminować. Na filmie jest też garść ujęć pokazujących system progresji oraz to, jak działa odblokowywanie przedmiotów, tudzież zdolności.

Nowa data premiery Helldivers 2 to 8 lutego, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych i konsolach PLayStation 5. Już niedługo, bo 22 września, wystartują preordery, więc będziecie mogli rozpocząć składanie zamówień na grę.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?