Biomutant debiutuje na konsoli Switch

THQ Nordic przypomina o premierze Biomutant na konsoli Switch.

@ 15.05.2024, 11:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Biomutant debiutuje na konsoli Switch

Przed momentem na naszych łamach opublikowaliśmy recenzję gry Biomutant w wersji dla konsoli Switch. Mimo że wariant dla kieszonsolki Nintendo nie jest tak atrakcyjny wizualnie, jak ten przeznaczony dla komputerów osobistych oraz konsol stacjonarnych, możecie rozważyć jego zakup i możecie to zrobić już teraz, albowiem wczoraj miała miejsce jego premiera.

Na Switchu dzieło studia Experiment 101 działać będzie w dwóch trybach: stacjonarnym i przenośnym. W pierwszym bawić będziecie się w 1080p oraz przy 30 klatkach na sekundę, a w drugim ujrzycie na ekranie rozdzielczość 720p i 30 klatek na sekundę. W przypadku obu występuje dynamiczne skalowanie rozdzielczości.

Ze względu na wczorajszą premierę Biomutant na Switchu wydawca, firma THQ Nordic, przygotował widniejący poniżej zwiastun. Jeśli nie macie platformy Nintendo, pamiętajcie że grę nabędziecie też w wydaniach dla komputerów osobistych oraz konsol PlayStation i Xbox.


Sprawdź także:
Biomutant

Biomutant

Premiera: 14 maja 2024
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S, SWITCH

Biomutant to połączenie gry akcji i RPG z antropologicznymi zwierzętami w roli głównej. Za projektem stoi debiutanckie studio Experiment 101.W przedsięwzięciu gracz kieru...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?