Assassin's Creed: Shadows - wyciekła grafika koncepcyjna pokazująca bohaterów

W sieci pojawiła się grafika koncepcyjna, na której widnieją bohaterowie Assassin's Creed: Shadows. Jeden to mężczyzna samuraj, a drugim jest kobieta shinobi.

@ 15.05.2024, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Shadows - wyciekła grafika koncepcyjna pokazująca bohaterów

Ubisoft już dziś oficjalnie zaprezentuje Assassin's Creed: Shadows, czyli kolejną odsłonę popularnego cyklu. Przed pojawieniem się zwiastuna mamy natomiast garść innych interesujących informacji. Po pierwsze, wyciekła prawdopodobnie data premiery, mająca odbyć się 15 listopada, a po drugie pojawił się artwork prezentujący dwójkę protagonistów.

Widoczną powyżej grafikę opublikował na portalu X niejaki Ubisoft_Frax. Prezentuje ona dwóch bohaterów Assassin's Creed: Shadows, czyli mężczyznę będącego samurajem oraz kobietę będącą wojowniczką shinobi. Mężczyzna jest afrykańskim uchodźcą, który dostał się do szeregów samurajów, a kobieta to wojowniczka shinobi, która prawdopodobnie będzie członkinią bractwa asasynów... choć niestety to tylko spekulacje.

Assassin's Creed: Shadows duży nacisk kłaść ma na elementy charakterystyczne dla skradanek, a jednocześnie będzie ono oferowało otwarty świat oraz rozwiązania z gatunku RPG. Nacisk na skradanie się ma przypominać nam o takich seriach gier, jak Hitman oraz Splinter Cell. Pasowałoby to oczywiście wyśmienicie do wojowniczki shinobi, ale niekoniecznie do samuraja.

Jak wspomniałem, Assassin's Creed: Shadows prawdopodobnie pojawi się w sprzedaży 15 listopada, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S i PlayStation 5. Jeszcze dziś zobaczymy zwiastun, a na 10 czerwca zaplanowano prezentację rozgrywki. Będzie ona miała miejsce w trakcie Ubisoft Forward.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:41, 15.05.2024
Jeżeli dojdę do tej części to będę miała zagwozdkę kogo wybrać. Zwykle wolę niewiasty ale tutaj granie samurajem z wielka kataną byłoby jakąś odmianą w tej serii. Ale jeszcze mam daleko do tej części, nie ma co się na zapas zastanawiać.