Wystartował 4. sezon w Diablo IV

Gracze wrócili do gry i póki co są zadowoleni.

@ 15.05.2024, 17:57
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Wystartował 4. sezon w Diablo IV

Firma Blizzard poinformowała o uruchomieniu 4. sezonu rozgrywek w Diablo IV zatytułowany Łupy na Nowo! Przynosi sporo korzystnych zmian, szczególnie w systemie przedmiotów.

Start nowych rozgrywek ponownie przyciągnął graczy na serwery, a gra zaczęła zbierać świeże opinie - w większości pozytywne. Gracze zadowoleni są ze zmian i nowości jakie przyniósł 4. Sezon. Niektórzy twierdzą, że gdyby gra od początku była dostępna w takim stanie, w jakim jest obecnie, to Blizzard świętowałby znacznie większy sukces. Gra od teraz bardziej zachęca do eksperymentowania z buildami, a zabawa jest podobno ciekawsza.

Sezon 4: Łupy na Nowo przynosi sporo korzystnych zmian w rozgrywce, które bardzo szczegółowo opisano w tym miejscu. Wśród nowości wymienia się m.in. znacznie poprawiony system ulepszania przedmiotów czy lepsze łupy. Przemodelowano też rozgrywkę w Piekielnym Przypływie, czyli eventach służących do zdobywania doświadczenia i nowych itemów. Dodano nowe wyzwania czy kolejnych bossów do pokonania, a także świeżą zawartość do karnetu bojowego.

Diablo 4 debiutowało 6 czerwca 2023 roku. Gra podzieliła graczy i zebrała mocno mieszane opinie - część osób była zadowolona z przygotowanego projektu, inni narzekali na masę kiepskich i nieprzemyślanych rozwiązań. Od momentu premiery, Blizzard opublikowało sporo poprawek i zmian, więc tytuł zmierza w dobrym kierunku. Niektórzy fani uważają jednak, że gra nigdy nie będzie tym, czym miała być według pierwszych zapowiedzi.Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?