Assassin's Creed: Shadows otrzyma dwa rozszerzenia fabularne?

Assassin's Creed: Shadows nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane, a w sieci mimo to coraz więcej jest plotek na jego temat.

@ 15.05.2024, 17:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Shadows otrzyma dwa rozszerzenia fabularne?

Pierwszy zwiastun Assassin's Creed: Shadows powinien pojawić się w sieci niebawem, a konkretnie za niespełna godzinę, o 18:00 czasu polskiego. Dzięki niemu najpewniej poznamy datę premiery przedsięwzięcia, a także może pierwsze informacje na temat wsparcia popremierowego. Jeśli wierzyć plotkom, będą się na niego składać dwa rozszerzenia fabularne.

Za niepotwierdzone informacje na temat Assassin's Creed: Shadows odpowiada znany insider, Ubisoft_Frax. Opublikował on na portalu X wpisy, z których wynika, że nowa gra Ubisoftu pojawi się w sprzedaży 15 listopada, a ponadto po premierze otrzyma dwa rozszerzenia fabularne.

Jeśli będziecie chcieli kupić dodatki osobno, będziecie musieli wydać na nie po 25 dolarów. Jeżeli zdecydujecie się na oba na raz, będziecie mogli nabyć specjalną przepustkę sezonową, kosztującą 40 dolarów. Bazowa gra ma podobno kosztować 70 dolarów, więc u nas w granicach 300 złotych.

W Assassin's Creed: Shadows znajdzie się miejsce dla specjalnej waluty, tzw. punktów Helix. Będziemy ją mogli kupić za prawdziwe pieniądze, a następnie z użyciem specjalnego sklepu wewnątrz gry wejdziemy w posiadanie różnych wirtualnych drobnostek, zmieniających np. wygląd bohaterów.

Czekamy na pierwszy zwiastun, który - jak wspomniałem - powinien pojawić się dziś o 18:00 czasu polskiego. Sama gra ma zadebiutować 15 listopada na PC, PS5 oraz XS.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   18:09, 15.05.2024
Zwiastun jak zwiastun. Może już wyrosłem z tych Assassynów, bo nawet japoński setting nie wywołuje u mnie emocji. Pewnie zerknę na jakiś gameplay, ale jak na razie kompletnie mnie nie ciągnie do tej gry.
0 kudosBarbarella.   @   18:39, 15.05.2024
Fakt że zwiastun to jedno a sama gra to drugie. Zwiastun to reklamówka która ma na celu nagonić klientów. W każdym razie mnie ten zwiastun się podobał. Jeśli chodzi o Assassynów to nie kupuję żadnych Gold Edition bo nigdy nie wiadomo czy czego nie usuną a zresztą za dużo mam Assassynów do ogrania żeby jeszcze dodatki do tej kupki wstydu dokładać.