Avatar: Frontiers of Pandora na zwiastunie pokazującym walkę i fabułę

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy z Avatar: Frontiers of Pandora. Deweloperzy przybliżają nam za jego pomocą m.in. system walki.

@ 15.09.2023, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Avatar: Frontiers of Pandora na zwiastunie pokazującym walkę i fabułę

Ubisoft opublikował w sieci nowy zwiastun Avatar: Frontiers of Pandora, który pokazuje nam dwa kluczowe aspekty projektu: walkę oraz fabułę. Film znajdziecie oczywiście poniżej, a jeśli chodzi o samą grę, jej premierę zaplanowano na 7 grudnia bieżącego roku. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji.

W Avatar: Frontiers of Pandora gracze wcielają się w rolę członka plemienia Na'vi, który wychowany został w niewoli przez RDA. W pewnym momencie udaje mu się jednak uciec, a niedługo po tym, musi przystąpić do walki w obronie swoich pobratymców.

Jeśli chodzi o gameplay, w Avatar: Frontiers of Pandora mamy do czynienia z grą akcji, w której wydarzenia obserwujemy przede wszystkim z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka oparta jest na eksploracji, walce oraz wykorzystywaniu rozmaitych umiejętności bohatera do przemierzania często niebezpiecznych terenów.

Data premiery Avatar: Frontiers of Pandora, jak wspomniałem, zaplanowana została na 7 grudnia. Jak tylko pozyskamy nowe informacje na temat projektu, będziemy Wam je przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?