Senua's Saga: Hellblade II, Immortals of Aveum oraz Lords of the Fallen w Game Passie w maju

Posiadacze abonamentu Game Pass otrzymają w tym miesiącu naprawdę solidną dawkę porządnych gier.

@ 14.05.2024, 18:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Senua's Saga: Hellblade II, Immortals of Aveum oraz Lords of the Fallen w Game Passie w maju

Microsoft ujawnił drugą falę gier, jakie otrzymają subskrybenci usługi Game Pass w maju. Oferta będzie dostępna od dziś, a na pierwszy rzut idzie Brothers: A Tale of Two Sons. Następnie od jutra pobrać za darmo będziecie w stanie Chants of Sennar, a w czwartek zaciągniecie EA Sports NHL 24 oraz Immortals of Aveum.

W zależności od posiadanej subskrypcji, nie otrzymacie jednak dostępu do wszystkich gier. Jeśli mówimy o tytułach oferowanych przez Electronic Arts, czyli w ramach EA Play, konieczne jest wykupienie Game Pass Ultimate. Musicie w nie doinwestować, gdybyście więc chcieli zaciągnąć EA Sports NHL 24 oraz Immortals of Aveum. Na standardowym Game Passie ich nie dorwiecie.

Idąc dalej, w kolejnych dniach, czyli 21 maja, będziecie w stanie pobrać Senua's Saga: Hellblade II, a dwa dni później, czyli 23 maja, pobierzecie Galacticare - symulator, w którym zajmujemy się zarządzaniem kosmicznym szpitalem. Moving Out 2 pojawi się w usłudze 28 maja, a następnie 30 maja pobierzecie Humanity oraz Lords of the Fallen. Ostatnie z ujawnionych projektów to Firework i Rolling Hills - oba dostaniecie od 4 czerwca.

Jak co miesiąc, z usługi usunięte zostaną wybrane tytuły. W rezultacie 31 maja znikną z niej:

  • Chicory: A Colorful Tale (Chmura, Konsole, PC);
  • Farworld Pioneers (Chmura, Konsole, PC);
  • JoJo’s Bizarre Adventure: All-Star Battle R (Chmura, Konsole, PC);
  • Pac-Man Museum Plus (Chmura, Konsole, PC);
  • Little Witch in the Woods (Chmura, Konsole, PC);
  • Railway Empire 2 (Chmura, Konsole, PC).


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   19:42, 14.05.2024
Ale się postarali. Senuę i Immortals mam na liście życzeń ale poczekam aż będą kosztować tyle co miesięczny abonament za tego Game Passa albo i mniej.