Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - zwiastun drugiego sezonu serialu od Amazon

Premiera na samą końcówkę tegorocznych wakacji.

@ 14.05.2024, 20:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
inne

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy - zwiastun drugiego sezonu serialu od Amazon

Firma Amazon pochwaliła się zwiastunem drugiego sezonu serialu Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy. Widowisko trafi do usługi streamingowej Amazon Prime Video pod koniec wakacji, a konkretniej - 29 sierpnia.

Serial kontynuuje wydarzenia opowiedziane w pierwszej części.

"Sauron powrócił. Wygnany przez Galadrielę, bez armii i sojusznika, wschodzący Mroczny Władca musi teraz polegać na własnym sprycie, aby odbudować swoją siłę i nadzorować tworzenie Pierścieni Władzy, które pozwolą mu związać wszystkie ludy Śródziemia jego złowrogą wolą. Zło, pradawne i potężne, powróciło. Szykujcie się!" - czytamy w opisie serialu.

Akcja serialu ma miejsce w Drugiej Erze Śródziemia, a więc tysiące lat przed wydarzeniami jakie znamy z Hobbita czy Władcy Pierścieni. Widzowie obserwują czasy, w których kreowały się wielkie moce, które wpłynęły na dalsze losy Śródziemia.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy to najdroższy serial w historii - sam pierwszy sezon kosztował aż 465 mln dolarów. W dniu premiery obejrzało go 25 mln widzów na całym świecie, natomiast z czasem Amazon poinformował, że serial obejrzało przeszło 100 mln widzów.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?