[AKTUALIZACJA] Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare - czwarty sezon przełożony

Firma Activison ogłosiła, że 3 czerwca do sieci trafi najnowsza aktualizacja Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare, w której uruchomiony zostanie czwarty sezon rozgrywek wieloosobowych.

@ 02.06.2020, 12:06
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.
pc, ps4, xbox one

[AKTUALIZACJA] Call of Duty: Warzone i Call of Duty: Modern Warfare  - czwarty sezon przełożony

AKTUALIZACJA: Niestety, z powodu panujących w Stanach Zjednoczonych zamieszek, Activision postanowiło zawiesić premierę czwartego sezonu na czas nieokreślony - poinformowano na oficjalnym koncie marki Call of Duty na Twitterze.

Firma Activision poinformowała na swojej stronie internetowej oraz poprzez trailer, że czwarty sezon Call of Duty: Warzone trafi do graczy już w przyszłym tygodniu, 3 czerwca. Na razie nie poznaliśmy konkretów aktualizacji, aczkolwiek po zwiastunie widocznym poniżej możemy domniemywać, że Kapitan Price będzie jednym z nowych Operatorów.

Call of Duty: Warzone jako osobny moduł wieloosobowy do wydanego w zeszłym roku Call of Duty: Modern Warfare święci tryumfy. Od swojej premiery w marcu tego roku, dzieło autorstwa studia Raven Software zgromadziło blisko 60 milionów graczy!

Jesienią 2020 roku mamy dostać nową odsłonę popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych. Na razie nic oficjalnego nie pojawiło się w Internecie, jednak plotkuje się o powrocie podserii Black Ops, która zakończyła się na (nie)sławnym Call of Duty: Black Ops 4 - rewolucyjnym, bowiem gra nie posiadała kampanii dla pojedynczego gracza i była poświęcona wyłącznie rozgrywkom wieloosobowym.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?