Call of Duty: Modern Warfare 2 - poznaliśmy datę premiery, zagramy końcem października

Activision Blizzard zdradza termin debiutu kolejnego Call of Duty. W podobnym czasie powinna zadebiutować też nowa wersja CoD: Warzone.

@ 24.05.2022, 20:01
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Modern Warfare 2 - poznaliśmy datę premiery, zagramy końcem października

Firma Activision Blizzard podała konkretny termin debiutu Call of Duty: Modern Warfare II. Jednocześnie opublikowano też nowy zwiastun - niestety nie prezentuje on fragmentów gameplayu.

Wiemy jednak, że Modern Warfare II, za które odpowiada studio Infinity Ward, trafi do sprzedaży 28 października. Jest to więc dość standardowy termin dla marki i nie ma tu zaskoczenia. Dobrze jednak znać konkrety, a przy tak dużej marce Activision z pewnością nie pozwoli sobie na jakiekolwiek poślizgi względem tej daty.

W podobnym terminie powinna pojawić się aktualizacja trybu Warzone. Póki co nie znamy szczegółów w tej kwestii, ale twórcy obiecują spore zmiany i liczne nowości w darmowym battle royale. Zapewne w okolicach wakacji pojawią się konkretniejsze informacje.

Dzisiaj musimy zadowolić się trailerem Call of Duty: Modern Warfare II. Nie zawiera on niestety fragmentów rozgrywki, ale jest oryginalnie przygotowaną prezentacją bohaterów z oddziału Task Force 141. Fani marki z pewnością poznają starych znajomych, którzy powrócą w nowej odsłonie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?