W tydzień serial Fallout obejrzano na Amazon Prime Video ponad 5 milionów razy

W sumie widzowie oglądali 8 odcinków serialu przez 2,5 miliarda minut, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

@ 24.04.2024, 17:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W tydzień serial Fallout obejrzano na Amazon Prime Video ponad 5 milionów razy

Premiera serialu Fallout przyczyniła się do tego, że znacząco wzrosło zainteresowanie grami, o czym pisaliśmy wielokrotnie. Sam serial także jednak nie ma powodów do wstydu, albowiem obejrzała go naprawdę imponująca liczba widzów. W tygodniu premierowym jego odcinki wyświetlono aż 5 milionów razy.

Informacja na temat popularności serialu Fallout dociera do nas za sprawą redakcji portalu Variety. To właśnie ona donosi, że pomiędzy 12, a 18 kwietnia serial zanotował ponad 5 milionów wyświetleń, a łączny czas oglądania przekroczył 2,5 miliarda minut. W ciągu zaledwie dwóch pierwszych dni oglądający spędzili przed ekranem 285,3 mln minut.

Biorąc pod uwagę powyższe, nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że Amazon zdecydował się na rozpoczęcie prac nad drugim sezonem. Będzie on kręcony w Kalifornii ze względu na to, że spółka otrzymała spore ulgi podatkowe. Prace najpierw będą jednak realizowane w Toronto.

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć serialu Fallout, koniecznie rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   18:30, 24.04.2024
Podobno jakimś tam producentem tego serialu jest słynny Todd Howard więc zaciera rączki.