Call of Duty: Modern Warfare (PC) - okladka

Call of Duty: Modern Warfare (PC)

Premiera:
25 października 2019
Premiera PL:
25 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (3)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Call of Duty: Modern Warfare (PC)
Materdea @ 21:08 30.05.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.

Śr. długość gry: 26h 36min

+ czaswięcej

Call of Duty: Modern Warfare to kolejna część (po Call of Duty: Black Ops 4) najbardziej dochodowej marki FPS-ów, która została wykreowana przez studio Infinity Ward. Modern Warfare zostało zaprojektowane i wykonane przez ojców serii - IW. Jest to swoisty powrót do korzeni, na co wskazuje tytuł - formalnie podtytuł MW był wykorzystany przy okazji czwartej części z 2007 roku.

Call of Duty: Modern Warfare osadza miejsce akcji w kilku miejscach na świecie - w kampanii dla pojedynczego gracza, która wraca do serii, odwiedzamy kilka konfliktów zbrojnych - od ulicznych zamieszek w miejskiej aglomeracji, przez skoordynowane działania amerykańskich antyterrorystów na Bliskim Wschodzie, kończąc na nieprzyjaznym, wschodnim froncie i tajnych agentach.

Rozgrywka w Call of Duty: Modern Warfare to czystej rasy strzelanka. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, a do dyspozycji graczy został oddany cały zestaw najgroźniejszych pukawek - od karabinów, przez strzelby, kończąc na pistoletach.

Wymagania: Twórcy gry Call of Duty: Modern Warfare ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Call of Duty: Modern Warfare (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPodbalalajke   @   17:46, 15.10.2019
Mam nadzieje, że na moim q9550, 8gb ramu ddr2 i 8600 gt 2gb dx12 special edition będą chociaż średnie detale