Call of Duty: Black Ops 4 (Xbox One) - okladka

Call of Duty: Black Ops 4 (Xbox One)

Premiera:
12 października 2018
Premiera PL:
12 października 2018
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Call of Duty: Black Ops 4 (Xbox One)
Materdea @ 23:08 08.03.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Call of Duty: Black Ops 4 - a właściwie Call of Duty: Black Ops IIII - nad którym pracuje studio Treyarch to kolejna część serii FPS-ów Call of Duty. Jest to jednocześnie czwarta odsłona podserii Black Ops, która najpierw koncentrowała się na zimnowojennych klimatach, by w kolejnych odsłonach przenieść się na grunt wojny przyszłości. 

Akcja Call of Duty: Black Ops 4 rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami widzianymi w drugiej i trzeciej odsłonie Black Ops. Jednak produkcja ta nie posiada fabularyzowanego trybu dla pojedynczego gracza, więc starcia dotyczą wyłącznie rozgrywek wieloosobowych!

Gameplay przeszedł drobną ewolucję w stosunku do Call of Duty: Black Ops III. Przede wszystkim koniec z samoregenerującym się zdrowiem - co prawda nadal nie ma apteczek, ale już zdobywać HP będziemy własnoręcznie i samodzielnie w dogodnych dla nas momentach. Oprócz tego deweloperzy postanowili skończyć z quasi-realizmem w postaci opuszczania broni podczas innych czynności takich jak np. wspinaczka po drabinie czy zjazd tyrolką.

Black Ops 4 oferuje graczom kilka trybów rozgrywek multiplayerowych. Przede wszystkim mamy do czynienia z klasycznym drużynowym deathmatchem (i innymi wariantami charakterystycznymi dla serii Call of Duty), gdzie na niewielkiej mapie stają naprzeciw siebie stają dwie drużyny. Do naszej dyspozycji oddany został również znany z poprzedniczek tryb Zombie, w którym razem z trzema pozostałymi kompanami ścieramy się z kolejnymi falami nieumarłych.

Najistotniejszy jest jednak Blackout - wariancja na temat szalenie popularnego gatunku battle royal. Na ogromnej mapie (która jest 1500 razy większa od kultowego Nuketown) spotyka się 80 graczy i walczy o to, by zwyciężyć - a wygrywa ostatni, który przetrwa. W różnych miejscach porozrzucane są wszelakie środki transportu (od samochód po odrzutowce) oraz potężniejsze uzbrojenie.

Screeny z Call of Duty: Black Ops 4 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?