Call of Duty: Warzone z kolejnym rekordem - 60 milionów graczy

Na profilu marki Call of Duty na Twitterze poinformowano, że najnowsza część serii - Call of Duty: Warzone - przekroczyło liczbę 60 milionów graczy.

@ 06.05.2020, 17:27
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one

Call of Duty: Warzone z kolejnym rekordem - 60 milionów graczy

Seria Call of Duty znów jest na fali wznoszącej! Krytyczne słowa wypowiadane przez graczy w okresie, gdy firma Activision postanowiła porzucić historyczne realia na rzecz czystego science-fiction, odeszły w niepamięć po sukcesach Call of Duty: WWII, Call of Duty: Black Ops 4 oraz rebootu - Call of Duty: Modern Warfare. Bez wątpienia wyraz temu daje Call of Duty: Warzone, które pochwaliło się nowym wynikiem - sześćdziesięcioma milionami graczy!

Call of Duty: Warzone to co prawda darmowa wariacja serii popularnych strzelanek, jednak nie zmienia to faktu, że chwalona i ceniona. W grze bowiem mamy do czynienia z bijącym rekordy popularności gatunkiem battle royale, gdzie pewna ilość graczy rywalizuje ze sobą na ciągle zmniejszającej się mapie - zwycięża zaś ostatni na polu bitwy.

Informacja o nowym rekordzie pojawiła się na oficjalnym koncie marki Call of Duty na Twitterze. Wynik jest tym bardziej spektakularny, że niespełna miesiąc temu ogłoszono, że Warzone przekroczyło 50 milionów graczy - daje to blisko dziesięć milionów nowych osób, które spróbowały swoich sił w nowym Call of Duty w ciągu ostatnich 30 dni!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?