Twórcy Assassin's Creed: Mirage mają pomysły na więcej opowieści z Basimem

Basim, bohater Assassin's Creed: Mirage, może powrócić w kolejnych grach. Deweloperzy mają pomysły na kolejne historie z jego udziałem.

@ 25.04.2024, 12:26
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

Twórcy Assassin's Creed: Mirage mają pomysły na więcej opowieści z Basimem

Zeszłoroczne Assassin's Creed: Mirage spolaryzowało graczy. Jedni uznali je za grę bardzo dobrą (także my w naszej recenzji), ale innym nie przypadł do gustu bardziej zamknięty, kameralny setting i powrót do korzeni. Niezależnie od tego, co o grze myślicie, deweloperzy bardzo chętnie przygotowaliby kolejne przygody Basima. Mają już nawet pomysły na to, gdzie bohater mógłby wyruszyć w przyszłości.

Na forum Reddit deweloperzy z Ubisoftu postanowi odpowiedzieć na pytania graczy, a wśród nich było jedno dotyczące ewentualnych planów na DLC dla Assassin's Creed: Mirage. Stephane Boudon powiedziała wówczas, że nie ma takich planów, choć jednocześnie przyznała, że jej ekipa chciałaby powrócić do Basima i przygotować dla nas więcej tytułów z jego udziałem.

"Jesteśmy zachwyceni odbiorem Mirage. Zostało ono opracowane jako samodzielne doświadczenie bez planów na DLC. Niemniej mamy pomysły na to, jak moglibyśmy wydłużyć historię Basima, jasne. Ale dziś żadnej popremierowej zawartości dla Mirage nie planujemy", powiedziała Boudon.

"Przedstawienie historii dorastania Basima było dla nas wyśmienitym doświadczenie, więc oczywiście mamy więcej do opowiedzenia. Z drugiej strony, stworzenie gry z tak dużą ilością ograniczeń jest trudnym doświadczeniem, a ekipa chciałaby poszerzyć swoje horyzonty i mieć większą swobodę".

Assassin's Creed: Mirage to swoisty prequel dla Basima oraz jego historii w Assassin's Creed: Valhalla. Jest ono dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Jeśli rozważacie jego zakup na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?