a2mobile przygotowało subskrypcję dla graczy

Operator telefonii komórkowej a2mobile przedstawia nową ofertę telekomunikacyjną a2mobile Gaming skierowaną do graczy.

@ 24.04.2024, 16:39
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, mob, switch, ps5, xbox x/s

a2mobile przygotowało subskrypcję dla graczy

a2mobile, operator sieci komórkowej, działający na nadajnikach sieci Plus, przygotował specjalną ofertę dla graczy. Za stałą opłatę 34,90 zł klienci otrzymują co miesiąc nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS, 55 GB danych do wykorzystania bez limitu prędkości oraz 10 zł do wydania na platformie Gamivo.

Oferta skierowana dla graczy to nie tylko powyższe zalety, ale również specjalna promocja. Jeśli zdecydujecie się na wyrażenie zgód marketingowych, operator jednorazowo zasili Wasze konta dodatkowymi 500 GB danych, które będziecie mogli wykorzystać bez jakiegokolwiek limitu prędkości.

Najważniejszą korzyścią, z punktu widzenia gracza, jest jednak to, że po opłaceniu subskrypcji na 31 dni każdy otrzymuje 10 złotych do wydania na platformie Gamivo. Kod na 10 złotych otrzymujesz nie tylko przy pierwszym uiszczeniu opłaty 34,90, ale również przy każdym kolejnym. Kody można ze sobą łączyć, co finalnie może dać nawet kilkaset złotych zniżek.

Najważniejsze informacje na temat promocji:

  • Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci;
  • 55 GB Internetu mobilnego bez limitu prędkości;
  • Subskrypcja na 31 dni za 34,90 złotych;
  • 10 złotych do wydania na gry w Gamivo z każdą opłatą subskrypcji;
  • Dodatkowy pakiet jednorazowy 500 GB za wyrażenie zgody marketingowej;
  • Rok ważności konta za darmo.

Więcej informacji na temat nowej promocji znajdziecie na stronie operatora.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   17:43, 24.04.2024
Wydaje mi się że to ciekawa propozycja. Co prawda mnie telefon na kartę kosztuje bardzo niewiele, 5 do 20 zeta na miesiąc ale gdybym już nie miała takiej możliwości to może na taki abonament bym się zdecydowała. Nie znam się na sieciach, ta a2mobile ma jakiś zasieg?
0 kudosbigboy177   @   17:49, 24.04.2024
Cytat: Barbarella.
Nie znam się na sieciach, ta a2mobile ma jakiś zasieg?
Na sieci Plus to działa, więc zasięg dokładnie taki sam.
0 kudosBarbarella.   @   18:24, 24.04.2024
Ok. Dzięki. Przemyślę to. 35 zeta to nie majątek a z tego dyszka na gry. A internet w abonamencie czasem by mi się przydał bo jak na kartę to tylko przy doładowaniach na parę dni dostaję. A doładowuję rzadko i za niewielką kasę.