Remnant II: The Forgotten Kingdom już dostępne

W sieci pojawił się drugi dodatek fabularny dla Remnant II, czyli The Forgotten Kingdom. Jest on dostępny na wszystkich platformach docelowych podstawki.

@ 24.04.2024, 16:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Remnant II: The Forgotten Kingdom już dostępne

Jeśli nadal gracie w Remnant II, to na pewno ucieszy Was informacja o tym, że w sieci pojawił się drugi dodatek dla tej wyśmienitej gry akcji. Rozszerzenie zatytułowane The Forgotten Kingdom możecie już pobrać na wszystkich platformach docelowych "podstawki", a poniżej obejrzeć możecie też zwiastun premierowy.

Fabuła rozszerzenia związana jest z kamiennym duchem Lydusa, który nie jest zbyt szczęśliwy i postanowił zrobić niemałą zadymę z użyciem swoich tworów. Oznacza to oczywiście nowych przeciwników, a z tych ciekawszych można wymienić np. coś przypominającego czajnik, tyle że z obracającymi się warstwami i kamiennymi mackami.

By stawić czoła nowym oponentom spożytkujemy niedostępne wcześniej wyposażenie oraz archetyp bohatera zwany Invokerem (Przyzywaczem). Jest on w stanie wezwać do pomocy duchy natury planety Yaesha i skorzystać z rozmaitych korzyści za tym idących.

Remnant 2: The Forgotten Kingdom kupicie w formie samodzielnej lub w ramach zestawu, w którego skład wchodzą trzy dodatki. Dwa już są w sprzedaży, a trzeci dopiero nadejdzie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?